Výhodný balíček 1. ročník SŠ - matematika

Kód: M-BALICEK1
Akce
7 hodnocení
1 196 Kč –16 %
1. ročník
1 196 Kč –16 % 998 Kč
Skladem (>5 ks)

Balíček všech učebnic a pracovních sešitů, které bude student potřebovat v 1. ročníku na střední škole. Získáte srozumitelné a moderní učebnice, které vás provedou látkou prvního ročníku krok za krokem. Učebnice jsou navíc doplněny o příslušné pracovní sešity, ve kterých si můžete nově nabyté vědomosti vyzkoušet a sledovat, jak se zlepšujete. Balíček obsahuje učebnici Základní poznatky a učebnici Rovnice a nerovnice + odpovídající pracovní sešity.

Balíček obsahuje tato témata:

 • Základní poznatky
 • Rovnice a nerovnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

První rok na střední škole – ideální učebnice

Učebnice jsou určeny pro 1. ročník středních škol. Látka je vysvětlena velice srozumitelně a celou problematikou vás provede krok za krokem. Pokud ve škole nějaký výklad nepochopíte, můžete se k látce v naší učebnici kdykoliv vrátit. Učebnice disponuje cvičnými příklady, které jsou doplněny o QR kódy, které vám po nahrání otevřou správné řešení příkladu, včetně postupu a komentáře na našem webu.

Procvičujte a zlepšujte se

Pracovní sešity jsou úzce provázány s učebnicemi. Učebnice vám poskytnou všechny potřebné výklady a postupy, díky kterým budete schopni řešit příklady v pracovním sešitě. Příklady jsou řazeny vzestupně podle náročnosti. Máte tak jedinečnou možnost zlepšovat se a mapovat svůj postup zároveň s postupem v pracovním sešitu. Každá kapitola obsahuje krátké výpisky, které vám připomenou to nejdůležitější, co budete při počítání potřebovat. Na konci kapitoly pak najdete výsledky jednotlivých příkladů, nemusíte tak složitě listovat v rozsáhlém rejstříku na konci knihy, ale jednoduše si ověříte správnosti výsledku o pár stránek dále.

Co všechno balíček obsahuje?

 • Základní poznatky (učebnice)
 • Rovnice a nerovnice (učebnice)
 • Základní poznatky (pracovní sešit)
 • Rovnice a nerovnice (pracovní sešit)

Díky balíčku získáte vše potřebné pro snadné a srozumitelné pochopení veškeré látky, která vás čeká v 1. ročníku na střední škole.

Čeká vás:

 • Opakování ze ZŠ
 • Číselné obory
 • Množiny a výroky
 • Mocniny a odmocniny
 • Úpravy výrazů
 • Základy statistiky
 • Lineární rovnice a nerovnice
 • Kvadratické rovnice a nerovnice
 • Iracionální rovnice a nerovnice
 • Rovnice a nerovnice s absolutní hodnotou
 • Rovnice a nerovnice s parametrem

Proč právě naše produkty?

Naše učebnice jsou vytvořeny tak, aby byly pro studenty co možná nejpřístupnější a využívaly moderní „studentský jazyk“.  Díky tomu jsou pro studenty atraktivní a výrazně se liší od klasických učebnic, které jsou spíše než učebnicemi sbírkami úloh bez detailního vysvětlení postupu a dalších souvislostí.
Naše učebnice se zaměřují na komplexní vysvětlení látky včetně uvedení názorných příkladů, potřebné teorie a všech souvislostí. Pokud nějaký příklad vysvětlujeme, postupujeme krok za krokem, aby měl student možnost plně pochopit všechny provedené výpočty. Na rozdíl od vysvětlení látky ve škole se tak může k látce kdykoliv vrátit a znovu si připomenout celý postup.
Studenti často neví, k čemu vlastně probíraná látka slouží a jak by ji mohli využít v reálném životě, proto každá kapitola obsahuje text o souvislostech. Informuje o tom, kde se daná látka používá nebo v jakých dalších předmětech se s ní může student setkat.

Od spolužáků pro spolužáky

Pokud se začtete do našich učebnic, budete mít pocit, že vám látku vysvětluje zkušenější spolužák, který mluví společnou řečí a látku vám vysvětlí jednoduše tak, abyste ji opravdu pochopili. Zároveň zjistíte, že se neučíte jen proto, abyste se učili, ale proto, že nabyté poznatky opravdu využijete v životě nebo při dalším studiu.
Každá kapitola je zakončena cvičnými příklady, na kterých si můžete nově získané vědomosti vyzkoušet a ověřit správnost svého výpočtu pomocí QR kódu na našich webových stránkách. Učebnice je plnohodnotná učební pomůcka a splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Pokud stále váháte, mohlo by vás přesvědčit, že podle našich učebnic se už učí více než 21 000 studentů na více než 200 školách po celém Česku a Slovensku.

Učebnice a pracovní sešity lze koupit také samostatně. Případně si můžete objednat celou sbírku úloh, která obsahuje příklady ze všech našich učebnic pro 1. a 2. ročník středních škol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.