Sbírka úloh II. (3. a 4. ročník)

Kód: 9788088255413
Tip Sbírka
Neohodnoceno
549 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta

Sbírka úloh je určená pro studenty 3. a 4. ročníku středních škol. Sbírka obsahuje všechny příklady z našich učebnic matematiky pro třetí a čtvrtý ročník. Jednotlivé příklady jsou doplněny o QR kódy, díky kterým se jejich načtení dostanete ke kompletnímu řešení příkladů včetně vysvětlení a využitého postupu. Snadno tak můžete ověřit správnost svého výpočtu nebo zjistit, kde děláte chyby.

 Témata - Sbírka úloh II.:

 • Stereometrie
 • Analytická geometrie
 • Posloupnosti a řady
 • Diferenciální a integrální počet
 • Kombinatorika, Pravděpodobnost a Statistika
 • Komplexní čísla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá sbírka úloh

Sbírka úloh II. dává dohromady všechny příklady, které jsme vydali v našich učebnicích určených pro 3. a 4. ročník středních škol. Příklady jsou ve sbírce řazeny podle obtížnosti, začnete tak těmi nejjednoduššími a postupně se budete dostávat k větším výzvám a složitějším příkladům.
Pokud si s nějakým příkladem nebudete vědět rady, nemusíte házet flintu do žita. Všechny příklady disponují QR kódy, které vás po nahrání přesměrují na naše webové stránky, kde jsou všechny příklady ze sbírky vypočítány a doplněny o postup a komentář, který vám vysvětlí, jak při řešení příkladu postupovat. Nemusíte tak hledat řešení a správný postup na internetu, vše potřebné zajistí naše sbírka.

A co všechno si procvičíte?

 • Stereometrie
 • Analytická geometrie
 • Posloupnosti a řady
 • Diferenciální a integrální počet
 • Kombinatorika, Pravděpodobnost a Statistika
 • Komplexní čísla

Proč právě naše produkty?

Naše učebnice jsou vytvořeny tak, aby byly pro studenty co možná nejpřístupnější a využívaly moderní „studentský jazyk“.  Díky tomu jsou pro studenty atraktivní a výrazně se liší od klasických učebnic, které jsou spíše než učebnicemi sbírkami úloh bez detailního vysvětlení postupu a dalších souvislostí.
Naše učebnice se zaměřují na komplexní vysvětlení látky včetně uvedení názorných příkladů, potřebné teorie a všech souvislostí. Pokud nějaký příklad vysvětlujeme, postupujeme krok za krokem, aby měl student možnost plně pochopit všechny provedené výpočty. Na rozdíl od vysvětlení látky ve škole se tak může k látce kdykoliv vrátit a znovu si připomenout celý postup.
Studenti často neví, k čemu vlastně probíraná látka slouží a jak by ji mohli využít v reálném životě, proto každá kapitola obsahuje text o souvislostech. Informuje o tom, kde se daná látka používá nebo v jakých dalších předmětech se s ní může student setkat.

Od spolužáků pro spolužáky

Pokud se začtete do našich učebnic, budete mít pocit, že vám látku vysvětluje zkušenější spolužák, který mluví společnou řečí a látku vám vysvětlí jednoduše tak, abyste ji opravdu pochopili. Zároveň zjistíte, že se neučíte jen proto, abyste se učili, ale proto, že nabyté poznatky opravdu využijete v životě nebo při dalším studiu.
Každá kapitola je zakončena cvičnými příklady, na kterých si můžete nově získané vědomosti vyzkoušet a ověřit správnost svého výpočtu pomocí QR kódu na našich webových stránkách. Učebnice je plnohodnotná učební pomůcka a splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Pokud stále váháte, mohlo by vás přesvědčit, že podle našich učebnic se už učí více než 21 000 studentů na více než 200 školách po celém Česku a Slovensku.

Pokud v nějaké látce tápete, není nic jednoduššího než si pořídit jednu z našich učebnic, která se látce věnuje detailně a provede vás celou problematikou od začátku až do konce. Příklady ze sbírky obsahují učebnice pro 3. a 4. ročník středních škol – Stereometrie, Analytická geometrie, Posloupnosti a řady, Diferenciální a integrální počet, Kombinatorika, Pravděpodobnost a Statistika a Komplexní čísla.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3. ročník
Počet stran:: 124 s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.