Výhody knih - Chemie

studentsky-jazyk-ikona

Studentský jazyk

Texty píší středoškoláci i vysokoškoláci. Látku vysvětlujeme lidsky a srozumitelně, čtenáři tykáme.

Řešení příkladů krok za krokem

V učebnici studentům ukazujeme, jak řešit různé typy příkladů. Řešení píšeme krok za krokem a nechybí ani slovní komentář jednotlivých kroků v postupu.

krokzakrokem-ikona
zezivota-ikona

Příklady ze života

Na začátku studentovi vysvětlíme, kde se s probíranou látkou může setkat. V průběhu kapitol pak na konkrétních příkladech ukazujeme, k čemu se dá daná látka využít v běžném životě.

Příprava na státní maturitu

V každé kapitole v pracovním sešitě máme i příklady, které studenta připraví ke školní maturitě z chemie a hlavně k přijímačkám na vysokou školu.

statnimaturita-ikona
grafika-ikona

Přehledná grafika

Učebnice i pracovní sešity jsme dali do přehledné barevné grafiky. Text je dobře strukturován a proložen mnoha obrázky, které dělají učení atraktivnějším.

pokusy-ikona

Chemické pokusy

V každém pracovním sešitu jsou laboratorní protokoly k chemickým pokusům, což urychlí práci v hodině, ale také během pokusů. Pokus si lze také pustit pomocí QR kódu, který se nachází v učebnici a také v pracovním sešitě.

teorie-ikona

Teorie navíc

Nikdo nechce, aby učebnice měla 1000 stran. Z tohoto důvodu jsme dali rozšiřující učivo a zajímavosti na naše webové stránky na které se jednoduše dostane každý pomocí QR kódů.

Pracovní sešity se spoustou příkladů

Ke každé učebnici máme i pracovní sešit s řadou příkladů k procvičení. Díky němu si student může otestovat, jak danou látku v učebnici pochopil, a to rovnou na příkladech s různými typy obtížnosti.

ps-ikona
resene-ikona

Řešené příklady z procvičení na webu

Všechny příklady z procvičení z učebnic jsme vyřešili krok za krokem a dali na naše webové stránky. Už se nebude stávat, aby někdo měl svůj výsledek odlišný od toho správného a nevěděl, kde konkrétně udělal chybu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení