Výhody knih - Chemie

studentsky-jazyk-ikona

Studentský jazyk

Texty píší středoškoláci i vysokoškoláci. Látku vysvětlujeme lidsky a srozumitelně, čtenáři tykáme.

Řešení příkladů krok za krokem

V učebnici studentům ukazujeme, jak řešit různé typy příkladů. Řešení píšeme krok za krokem a nechybí ani slovní komentář jednotlivých kroků v postupu.

krokzakrokem-ikona
zezivota-ikona

Příklady ze života

Na začátku studentovi vysvětlíme, kde se s probíranou látkou může setkat. V průběhu kapitol pak na konkrétních příkladech ukazujeme, k čemu se dá daná látka využít v běžném životě.

Příprava na státní maturitu

V každé kapitole v pracovním sešitě máme i příklady, které studenta připraví ke školní maturitě z chemie a hlavně k přijímačkám na vysokou školu.

statnimaturita-ikona
grafika-ikona

Přehledná grafika

Učebnice i pracovní sešity jsme dali do přehledné barevné grafiky. Text je dobře strukturován a proložen mnoha obrázky, které dělají učení atraktivnějším.

pokusy-ikona

Chemické pokusy

V každém pracovním sešitu jsou laboratorní protokoly k chemickým pokusům, což urychlí práci v hodině, ale také během pokusů. Pokus si lze také pustit pomocí QR kódu, který se nachází v učebnici a také v pracovním sešitě.

teorie-ikona

Teorie navíc

Nikdo nechce, aby učebnice měla 1000 stran. Z tohoto důvodu jsme dali rozšiřující učivo a zajímavosti na naše webové stránky na které se jednoduše dostane každý pomocí QR kódů.

Pracovní sešity se spoustou příkladů

Ke každé učebnici máme i pracovní sešit s řadou příkladů k procvičení. Díky němu si student může otestovat, jak danou látku v učebnici pochopil, a to rovnou na příkladech s různými typy obtížnosti.

ps-ikona
resene-ikona

Řešené příklady z procvičení na webu

Všechny příklady z procvičení z učebnic jsme vyřešili krok za krokem a dali na naše webové stránky. Už se nebude stávat, aby někdo měl svůj výsledek odlišný od toho správného a nevěděl, kde konkrétně udělal chybu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.