Obecná chemie I. (digitální učebnice)

Kód: OCHIDU
Digitální produkt
Neohodnoceno
349 Kč
Skladem (>5 rok)

Digitální učebnice seznámí studenty se základní látkou obecné chemie. Vhodná je především pro studenty 1. ročníku středních škol. Na konci každé kapitoly dostanete prostor pro procvičení nově nabytých vědomostí. Kromě toho získáte také přístup k videotéce s chemickými pokusy. Moderní učebnice, která je nejen srozumitelná, ale také zábavná a praktická.

Témata - Obecná chemie I.:

 • Úvod do chemie
 • Atom
 • Periodická soustava prvků
 • Chemická vazba
 • Chemické názvosloví
 • Polarita molekul

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZOR! Jedná se o digitální učebnici

Digitální učebnice je po zakoupení dostupná v naší online aplikaci app.forclassmates.online, ve stejném formátu jako Základy středoškolské chemie.

Děláme to jinak!

Digitální učebnice je ideální pro studenty 1. ročníku středních škol. Látka je vysvětlena velice srozumitelně a celou problematikou vás provede krok za krokem. Pokud ve škole nějaký výklad nepochopíte, můžete se k látce v naší učebnici kdykoliv vrátit. Učebnice disponuje cvičnými příklady, které jsou doplněny o QR kódy. Ty vám po načtení otevřou správné řešení včetně komentáře s vysvětlením na našich webových stránkách. K učebnici získáte navíc přístup do naší videotéky, která obsahuje záznamy chemických pokusů. Učebnice obsahuje spoustu ilustrací a grafiky, takže se při jejím čtení rozhodně nebudete nudit.

Co vás v učebnici čeká?

 • Úvod do chemie
 • Atom
 • Periodická soustava prvků
 • Chemická vazba
 • Chemické názvosloví
 • Polarita molekul

Proč právě naše učebnice?

Naše učebnice jsou vytvořeny tak, aby byly pro studenty co možná nejpřístupnější a využívaly moderní „studentský jazyk“.  Díky tomu jsou naše učebnice pro studenty atraktivní a výrazně se liší od klasických učebnic, kterým chybí detailní vysvětlení a srozumitelný jazyk.

Naše učebnice se zaměřují na komplexní vysvětlení látky. Vše je vysvětleno jednoduše a názorně, teorie je komunikována srozumitelným jazykem. Kromě samotných textů odkazujeme také na videa a další online obsah, který vede na naše webové stránky a nabízí zajímavý interaktivní obsah. Pokud nějaký příklad vysvětlujeme, postupujeme krok za krokem, aby měl student možnost plně pochopit celý postup. Na rozdíl od vysvětlení látky ve škole se tak může k látce kdykoliv vrátit a znovu si vše připomenout.
Studenti často neví, k čemu vlastně probíraná látka slouží a jak by ji mohli využít v reálném životě. Proto každá kapitola obsahuje text o souvislostech a informuje o tom, kde se daná látka používá nebo v jakých dalších předmětech se s ní může student setkat.

Od spolužáků pro spolužáky

Pokud se začtete do našich učebnic, budete mít pocit, že vám látku vysvětluje zkušenější spolužák, který mluví společnou řečí a látku vám vysvětlí jednoduše tak, abyste ji opravdu pochopili. Zároveň zjistíte, že se neučíte jen proto, abyste se učili, ale proto, že nabyté poznatky opravdu využijete v životě nebo při dalším studiu.
Každá kapitola je zakončena cvičnými příklady, na kterých si můžete nově získané vědomosti vyzkoušet a ověřit správnost svého výpočtu pomocí QR kódu na našich webových stránkách. Učebnice je plnohodnotná učební pomůcka a splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Pokud stále váháte, mohlo by vás přesvědčit, že podle našich učebnic se už učí více než 21 000 studentů na více než 200 školách po celém Česku a Slovensku.

K učebnici si můžete pořídit také pracovní sešit nebo balíček učebnice a pracovního sešitu za zvýhodněnou cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: 1. ročník
Počet stran: 176 s.
Platnost licence: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.