Sbírka úloh I. (1. a 2. ročník)

Sbírka úloh je určená pro studenty 1. a 2. ročníku středních škol. Sbírka obsahuje všechny příklady z našich učebnic matematiky pro první a druhý ročník. Jednotlivé příklady jsou doplněny o QR kódy, díky kterým se dostanete ke kompletnímu řešení příkladů včetně vysvětlení a využitého postupu. Snadno tak můžete ověřit správnost svého výpočtu nebo zjistit, kde děláte chyby.

Sbírka obsahuje tato témata:

 Základní poznatky

 Rovnice a nerovnice

 Planimetrie

 Funkce

 Goniometrie

Jazyková verze
450,00 Kč s DPH
Počet

Chytrá sbírka úloh

Sbírka úloh I. dává dohromady všechny příklady, které jsme vydali v našich učebnicích určených pro 1. a 2. ročník středních škol. Příklady jsou ve sbírce řazeny podle obtížnosti, začnete tak těmi nejjednoduššími a postupně se budete dostávat k větším výzvám a složitějším příkladům. 

Pokud si s nějakým příkladem nebudete vědět rady, nemusíte házet flintu do žita. Všechny příklady disponují QR kódy, které vás po nahrání přesměrují na naše webové stránky, kde jsou všechny příklady ze sbírky vypočítány a doplněny o postup a komentář, který vám vysvětlí, jak při řešení příkladu postupovat. Nemusíte tak hledat řešení a správný postup na internetu, vše potřebné zajistí naše sbírka. 

Proč právě naše produkty?

Naše učebnice jsou vytvořeny tak, aby byly pro studenty co možná nejpřístupnější a využívaly moderní „studentský jazyk“.  Díky tomu jsou pro studenty atraktivní a výrazně se liší od klasických učebnic, které jsou spíše než učebnicemi sbírkami úloh bez detailního vysvětlení postupu a dalších souvislostí. 

Naše učebnice se zaměřují na komplexní vysvětlení látky včetně uvedení názorných příkladů, potřebné teorie a všech souvislostí. Pokud nějaký příklad vysvětlujeme, postupujeme krok za krokem, aby měl student možnost plně pochopit všechny provedené výpočty. Na rozdíl od vysvětlení látky ve škole se tak může k látce kdykoliv vrátit a znovu si připomenout celý postup. 

Studenti často neví, k čemu vlastně probíraná látka slouží a jak by ji mohli využít v reálném životě. Každá kapitola proto obsahuje text o souvislostech a informuje o tom, kde se daná látka používá nebo v jakých dalších předmětech se s ní může student setkat.

Od spolužáků pro spolužáky

Pokud se začtete do našich učebnic, budete mít pocit, že vám látku vysvětluje zkušenější spolužák, který mluví společnou řečí a látku vám vysvětlí jednoduše tak, abyste ji opravdu pochopili. Zároveň zjistíte, že se neučíte jen proto, abyste se učili, ale proto, že nabyté poznatky opravdu využijete v životě nebo při dalším studiu. 

Každá kapitola je zakončena cvičnými příklady, na kterých si můžete nově získané vědomosti vyzkoušet a ověřit správnost svého výpočtu pomocí QR kódu na našich webových stránkách. Učebnice je plnohodnotná učební pomůcka a splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Pokud stále váháte, mohlo by vás přesvědčit, že podle našich učebnic se už učí více než 30 000 studentů na více než 220 školách po celém Česku a Slovensku.

Pokud v nějaké látce tápete, není nic jednoduššího než si pořídit jednu z našich učebnic, která se látce věnuje detailně a provede vás celou problematikou od začátku až do konce. Příklady ze sbírky obsahují učebnice pro 1. a 2. ročník středních škol

– Základní poznatkyRovnice a nerovnicePlanimetrieFunkce a Goniometrie.

Sbírka splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu.